Bejegyzések

A remény .......

"Ha összefogunk,az a siker!"

Megoldás lehet!

Ne áltassuk magunkat!

Tavaszi készülődés....(II)

Magyar vagyok.....

Tavaszi készülődés!

Valóban CCD?

Élhetünk méhek nélkül?

CCD? Ismeretlen?

Kinek az érdeke?